Data dodania 13.05.2022 - 08:31
Kategorie aktualności

Specjalista w Dziale Administracyjnym Politechniki Łódzkiej

Miejsce Pracy: Łódź ul. Żeromskiego 116, Budynek A28

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie Sekretariatu Kanclerza PŁ, w tym:
  • organizacja biura i prowadzenie spraw administracyjno-biurowych;
  • obsługa połączeń telefonicznych;
  • zarządzanie obiegiem dokumentów papierowych oraz w systemie EZD;
  • archiwizacja dokumentacji;
  • obsługa systemu Vema w celu elektronicznej rejestracji faktur i przygotowania dokumentów do procesu księgowania;
  • przyjmowanie gości, organizacja i obsługa spotkań odbywających się w biurze;
  • koordynacja kalendarza spotkań przełożonych;
  • monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów spożywczych oraz biurowych;
  • prowadzenie korespondencji elektronicznej i obsługa skrzynki mailowej;
  • współpraca ze wszystkimi jednostkami PŁ;
  • wykonywanie innych poleceń przełożonych będących w zakresie powierzonych obowiązków.

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe, min. 3 lata stażu pracy (mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku);
  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność tworzenia i redagowania oficjalnych pism oraz pism urzędowych;
  • samodzielność i zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, utrzymywanie pozytywnych kontaktów z klientami i pracownikami PŁ;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • wysoki poziom kultury osobistej;
  • rzetelność, punktualność, odpowiedzialność, dyskrecja;
  • dbałość o wysoki standard obsługi i estetykę otoczenia;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji;
  • świadczenia socjalne.

Wymagane dokumenty:

  1. Curriculum Vitae
  2. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik nr 1
  3. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy).
  4. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych)

Wymagane dokumenty prosimy składać do dnia 31 maja 2022 r. w następujący sposób:

  • drogą mailową na adres: office.chancellor@adm.p.lodz.pl w tytule wpisując „Oferta kandydata do pracy w Dziale Administracyjnym” lub
  • pocztą na adres: Kancelaria Politechniki Łódzkiej ul. Żeromskiego 116, 90-924 Łódź, budynek A-28 z dopiskiem „Oferta kandydata do pracy w Dziale Administracyjnym” lub
  • za pośrednictwem portalu pracuj.pl