Data dodania 20.06.2022 - 11:04
Kategorie aktualności

Specjalista w Dziale Obsługi Inwestycji i Remontów Politechniki Łódzkiej

Miejsce Pracy: Politechnika Łódzka

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie pism, umów dotyczących realizowanych postępowań;
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i przedmiarów;
  • opracowywanie przedmiotu zamówienia w celu udzielenia zamówienia publicznego;
  • opracowywanie programów funkcjonalno-użytkowych i kontrolowanie terminowości ich realizowania;
  • rozliczanie i odbiory robót;
  • inwentaryzacja techniczna obiektów i aktualizacja dokumentacji technicznej;
  • archiwizacja dokumentacji technicznej i formalno-prawnej obiektów, inwestycji i remontów;
  • koordynacja prowadzonych inwestycji i remontów na etapie od planowania inwestycji do momentu odbioru;
  • współpraca z jednostkami administracji publicznej.

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
  • uprawnienia budowlane mile widziane lecz nie jest to warunek konieczny;
  • znajomość Prawa Budowlanego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych;
  • umiejętność obsługi programów: MS Office;
  • umiejętność obsługi programów CAD, Norma;
  • zaangażowanie w realizowane projekty;
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji;
  • świadczenia socjalne.

Wymagane dokumenty:

  1. Curriculum Vitae.
  2. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1
  3. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy).
  4. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych)