Data dodania 29.04.2022 - 14:01
Kategorie aktualności

Specjalista w  Dziale Sportu

Instytucja: Politechnika Łódzka

Jednostka: Dział Sportu

Stanowisko: specjalista

Wymiar etatu: pełny etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony na czas realizacji projektu (do 31.08.2022)

Data ogłoszenia: 29.04.2022

Dołącz do zespołu, który organizuje największą międzynarodową akademicką imprezę sportową w Polsce – European Universities Games Lodz 2022! To aż 20 dyscyplin, 6000+ uczestników, 1000+ wolontariuszy, 500+ sędziów, a w Komitecie Organizacyjnym tego niepowtarzalnego wydarzenia możesz być właśnie Ty!

JEŻELI:

  • chcesz pracować przy organizacji największego sportowego projektu 2022 roku w Polsce (maj – sierpień 2022),
  • mówisz komunikatywnie w języku angielskim,
  • posługujesz się sprawnie podstawowymi programami komputerowymi (poczta, excel, word),
  • potrafisz rozwiązywać problemy i jesteś komunikatywny,
  • jesteś skrupulatny,
  • masz doświadczenie w organizowaniu imprez/wydarzeń sportowych (dodatkowy atut),

to jesteś osobą, której szukamy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie zespołu w obszarze zakwaterowania uczestników,
  • wsparcie zespołu w obszarze akredytacji uczestników,
  • wsparcie innych obszarów działania Komitetu Organizacyjnego,
  • kontakty z podmiotami zewnętrznymi (firmy, urzędy, organy administracji),
  • przygotowywanie i sprawdzanie dokumentacji, w tym raportów.

MIEJSCE I SPOSÓB SKŁADANIA OFERT:

Wymagane dokumenty:

  1. CV.
  2. Zał. 1 kwestionariusz kandydata.
  3. Zał. 2 klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy.
  4. Zał. 3 zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych.

OFERUJEMY:

  1. Umowę o pracę na czas określony (na czas realizacji projektu od zaraz do 31.08.2022).
  2. Pracę w międzynarodowym środowisku.
  3. Fantastyczną atmosferę w zespole pełnym energii i sportowej pasji, z biurem w najnowszym sportowym obiekcie akademickim.