Data dodania 28.06.2023 - 13:38

Specjalista w grupie pracowników administracyjnych w Centrum Zarządzania Kapitałem Ludzkim (Dział Kadr)

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Wymagania stawiane kandydatowi:

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, administracja lub pokrewne,
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel),
  • obowiązkowość, samodzielność, terminowość,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podjęcia pracy stacjonarnej w pełnym wymiarze godzin.

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość programu kadrowego TETA,
  • obsługa programu Płatnik,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy w miękkim HR,
  • doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców,
  • umiejętność sporządzania sprawozdań GUS w zakresie zatrudnienia.

Warunki pracy:

• umowa o pracę na czas określony,
  • pełny etat.

Oferujemy:

• pracę w centrum miasta,
  • parking dla pracowników ( opłacany przez pracownika),
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatna opieka medyczna,
  • zdobycie doświadczenia w jednej z czołowych uczelni technicznych w Polsce.

Opis przewidywanego zakresu zadań i obowiązków:

• prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz obsługa kadrowa osób zatrudnionych w Uczelni,
  • doradztwo i wsparcie dla pracowników oraz kadry kierowniczej w zakresie zarządzania personelem i prawa pracy,
  • przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy,
  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych,
  • kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń oraz innych świadczeń pracowniczych,
  • monitorowanie zmian legislacyjnych dotyczących spraw kadrowych.

Wykaz wymaganych dokumentów:

1. CV,
  2. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Politechnice Łódzkiej (Załącznik nr 1),
  3. Klauzula o ochronie danych osobowych (Załącznik nr 2),
  4. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (Załącznik nr 3),
  5. odpisy/kopie świadectw szkolnych/dyplomów;
  6. inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

Miejsce, forma i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: rczkl@adm.p.lodz.pl lub pocztą tradycyjną na adres: 90-543 Łódź, ul. Żeromskiego 116 bud. A17 pok. nr 3 do dnia 28.07.2023 r. Liczy się data wpływu dokumentów do Centrum Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych konkursem przez okres 30 dni od daty zakończenia konkursu.

Dane osoby do kontaktu oraz adres pocztowy i elektroniczny, na który można przesyłać dokumenty i ich skany: Monika Lesiak-Mańka, 93-924 Łódź, ul. Żeromskiego 116 bud. A17, rczkl@adm.p.lodz.pl

Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu 11.08.2023 r.

W przypadku wysyłania dokumentów drogą tradycyjną, na kopercie należy umieścić adnotację „oferta kandydata do pracy”.