Data dodania 03.06.2022 - 14:24
Kategorie aktualności

Starszy referent w Sekcji Mobilności Studenckiej w Centrum Współpracy Międzynarodowej

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Centrum Współpracy Międzynarodowej

STANOWISKO: Starszy referent w Sekcji Mobilności Studenckiej

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 6.07.2022.

WARUNKI ZATRUDNIENIA: umowa o pracę

Podstawowy zakres obowiązków:

  • rekrutacja studentów PŁ na wyjazdy w ramach programu Erasmus+,
  • bieżąca obsługa studentów przebywających na wymianie międzynarodowej,
  • obsługa administracyjna programu Erasmus+,
  • obsługa innych międzynarodowych programów stypendialnych w zakresie wymiany studenckiej,
  • współpraca z uczelniami partnerskimi Politechniki Łódzkiej,
  • organizacja wydarzeń promujących mobilność,
  • współorganizacja konferencji i wydarzeń międzynarodowych.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. na poziomie B2)
  • skrupulatność i dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • umiejętność wystąpień i prezentacji,
  • umiejętność analizy danych,
  • zdolność krytycznego myślenia,
  • biegła obsługa pakietu MS Office.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w działalności międzynarodowej, takiej jak: praca w środowisku międzynarodowym, studia lub praktyki międzynarodowe,

Oferowane warunki:

  • umowa o pracę,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość aktywnego rozwoju zawodowego, podnoszenie i nabywanie nowych kwalifikacji

Wymagane dokumenty:

  1. CV.
  2. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1.
  3. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy).
  4. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych).

Sposób i miejsce składania aplikacji:

  • Pisemnie na adres:
    Politechnika Łódzka Centrum Współpracy Międzynarodowej
    ul. Żwirki 36 (budynek A-16)
    90-539 Łódź

lub

Termin składania aplikacji:

Aplikacje należy składać do dnia 6.07.2022 r.

Liczy się data wpłynięcia dokumentów do Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ.

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

PŁ CWM zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.