Data dodania 04.03.2024 - 20:24
Kategorie aktualności

Starszy referent/specjalista (w zależności od doświadczenia) w Sekcji Programów Kształcenia

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Centrum Kształcenia

STANOWISKO: Starszy referent/specjalista (w zależności od doświadczenia) w Sekcji Programów Kształcenia

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 20.03.2024 r.

PLANOWANY TERMIN ZATRUDNIENIA: kwiecień 2024 r.

WARUNKI ZATRUDNIENIA: umowa o pracę

Podstawowy zakres obowiązków:

  • koordynacja działań w obszarze realizowania strategii PŁ dot. kształcenia ustawicznego (w tym mikropoświadczeń i odznak cyfrowych)
  • budowanie i promowanie oferty mikropoświadczeń i innych form kształcenia,
  • obsługa dedykowanych platform informacyjnych i aplikacji,
  • wsparcie w realizacji projektów edukacyjnych realizowanych na PŁ,
  • rekrutacja i obsługa uczestników szkoleń i kursów,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań,
  • monitorowanie i realizowanie działań związanych z zapewnieniem jakości nadawanych kwalifikacji,
  • współtworzenie wewnętrznych aktów normatywnych,
  • prowadzenie rozmów i korespondencji, również w języku angielskim.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • gotowość do uczenia się i zdobywania nowych kompetencji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. B2+),
  • kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność i dokładność,
  • umiejętność wystąpień i prezentacji,
  • biegła obsługa pakietu MS Office.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w działalności edukacyjnej (zwłaszcza w obszarze szkolnictwa wyższego lub zawodowego),
  • umiejętność oraz doświadczenie w redagowaniu i tworzeniu tekstów, publikacji i opracowań.

Oferowane warunki:

  • mowa o pracę na czas określony (z możliwością dalszej współpracy),
  • możliwość aktywnego rozwoju zawodowego, podnoszenie i nabywanie nowych kwalifikacji (wyjazdy krajowe i zagraniczne, szkolenia),
  • praca w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci, dofinasowanie do wycieczek, własne ośrodki wczasowe),
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Wymagane dokumenty:

1. CV.

2. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1.

3. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy).

4. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych).

5. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności.

Informujemy, że złożonych dokumentów aplikacyjnych Uczelnia nie zwraca. CV prosimy przesyłać do 20 marca 2024 roku na adres e-mail: rkck@adm.p.lodz.pl, w tytule maila proszę dopisać „oferta pracy”