Data dodania 28.03.2023 - 15:38
Kategorie aktualności

Technik biura obsługi parkingu

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady "Europejskiej Karty Naukowca" i "Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych".

Poszukujemy osoby do przyuczenia na wyżej wymienione stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • obsługa systemów parkingowych poprzez dedykowane aplikacje web’owe,
  • usuwanie bieżących awarii systemów parkingowych,
  • obsługa zgłoszeń użytkowników parkingów poprzez intercom,
  • wykonywanie okresowych testów z poprawności pracy komponentów systemów parkingowych,
  • diagnozowanie usterek komponentów,
  • wykonywanie innych polecań przełożonego związanych z zajmowanym stanowiskiem.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne,
  • uprawnienia SEP kat. E <1kV,
  • umiejętność wykonywania podstawowych pomiarów elektrycznych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • predyspozycje manualne (praca z podstawowymi narzędziami),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • predyspozycje w adaptacji z nowymi elektrotechnologiami,
  • chęci do poszerzania wiedzy w zakresie technologii informatycznych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • punktualność, komunikatywność, rzetelność.

Oferujemy:

  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne i atrakcyjne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szeroki pakiet socjalny (m.in. „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci, dofinasowanie do wycieczek, własne ośrodki wczasowe),
  • prywatna opieka medyczna,
  • przedszkole i żłobek na terenie Politechniki Łódzkiej,
  • parking na terenie Politechniki Łódzkiej.

Wymagane dokumenty:

  • Curriculum Vitae,
  • dokumenty (kserokopie/skany) potwierdzające przebieg pracy zawodowej, wykształcenie, dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje oraz ewentualne referencje,
  • wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1,
  • podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy),
  • podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych).

Miejsce, forma i termin składania dokumentów:

  • dokumenty należy przesyłać drogą elektroniczną na adres mailowy Działu Eksploatacji Budynków i Budowli, ate@adm.p.lodz.pl do 27.04.2023 r.