Data dodania 30.03.2022 - 13:35

Doktorant (stypendium naukowe) w Katedrze Mechaniki Konstrukcji (Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska)

Nazwa jednostki: Katedra Mechaniki Konstrukcji K64, Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska – Politechnika Łódzka

Nazwa stanowiska: Doktorant / stypendium naukowe

Wymagania:

• tytuł magistra inżyniera budownictwa, - status doktoranta w momencie rozpoczęcia pobierania stypendium, - wiedza z zakresu mechaniki konstrukcji,
  • wiedza z zakresu analiz dynamiki konstrukcji,
  • wiedza z zakresu teorii niezawodności i metod probabilistycznych w mechanice, w szczególności Metody Perturbacji Stochastycznej,
  • biegłość w modelowaniu systemami ROBOT i ABAQUS.

Opis zadań:

Realizacja zadań badawczych przewidzianych w projekcie pt. „Probabilistic entropy in engineering computations”;

Kierownik: prof. dr hab. inż. Marcin Kamiński, Politechnika Łódzka.

Główne zadania badawcze projektu:

Analiza stochastyczna oraz modelowanie niezawodności, a także entropii probabilistycznej w w wybranych zagadnieniach z zakresu inżynierii lądowej i mechanicznej

Typ konkursu NCN: OPUS Termin składania ofert: 10.04.2022 r. Forma składania ofert: email

Warunki zatrudnienia:

• 2500 zł miesięcznie - okres pobierania stypendium 24 miesiące - rozpoczęcie pobierania stypendium od 15.04.2022 r.

Dodatkowe informacje:

Zgłoszenie powinno zawierać:

• Curriculum Vitae (w tym lista artykułów naukowych, prezentacji konferencyjnych, nagród, staży międzynarodowych, stypendiów, warsztatów, udział w projektach badawczych)
  • list motywacyjny (zawierający krótki opis zainteresowań naukowych kandydata/tki, głównych zalet i osiągnięć kandydata/tki, oraz motywacji do pracy w projekcie).

Termin składania dokumentów upływa z dniem 10.04.2022 r.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Marcin Kamiński@p.lodz.pl (preferencyjnie w formacie PDF). W tytule proszę podać: stypendysta OPUS Dokumentacja złożona przez kandydatów/tki zostanie oceniona przez komisję, której przewodniczy kierownik projektu. Wybrani kandydaci/tki mogą zostać zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Możliwe jest odbycie rozmowy poprzez Internet lub telefon. Ostateczna decyzja komisji będzie przedstawiona kandydatom/tkom za pomocą poczty elektronicznej najpóźniej w ciągu 14 dni od rozstrzygnięcia konkursu.

Data dodania ogłoszenia: 30.03.2022 r.