Data dodania 17.01.2024 - 08:12

Corporate Readiness Certificate (CRC) to program edukacyjny realizowany już od dziesięciu lat. To oferta dla aktywnych i otwartych na pozyskiwanie nowej wiedzy i zdobywanie praktycznych umiejętności studentów i studentek, która daje unikalne możliwości rozwoju zawodowego.

Nadrzędnym celem Programu CRC jest stworzenie we współpracy z uczelniami atrakcyjnej oferty edukacyjnej, która najzdolniejszym i najbardziej aktywnym studentom:

• umożliwi szybszy rozwój,
  • umożliwi zdobycie przedmiotowej wiedzy praktycznej,
  • wykształci umiejętności funkcjonowania w złożonym, nowoczesnym środowisku biznesowym.

Tegoroczna edycja to aż 48 streamów, o tematyce technicznej i interpersonalnej prowadzonych przez przedstawicieli takich firm jak: ING Hubs Poland, EY, Accenture oraz Kyndryl.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat wydarzenia oraz sylabusem zawierającym programy kursów oferowanych w tej edycji, które znajdują się na stronie Biura Karier.

Zapisy odbywają się na stronie Politechniki Śląskiej.