Data dodania 11.06.2024 - 11:09

Do 30 czerwca można zgłaszać się do programu Nowe technologie dla dziewczyn, organizowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

Trwa aplikacja do 10. edycji prestiżowego programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn" i zaplanowania swojej przyszłości z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium. Jeżeli jesteś studentką jednego z kilkuset kierunków na 44 uczelniach technicznych i uniwersytetach - listę znajdziesz na naszej stronie ( lista uczelni i kierunków) - nie zwlekaj i aplikuj to niepowtarzalna szansa na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są  Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

Materiały organizatora.