Data dodania 04.04.2024 - 15:18

Do 26 kwietnia można zgłaszać się do największego programu stażowego dla studentów pod szyldem Młodzi w Łodzi.

Rekrutacja skierowana jest do studentów i absolwentów ze wszystkich łódzkich uczelni. Inicjatywa cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród łódzkich pracodawców oraz studentów, świadczy o tym spore zainteresowanie ze strony biznesu i bogata oferta dobrze płatnych staży w 60 najlepszych łódzkich firmach, oferujących przyjęcie 350 stażystów. Profil branżowy firm oraz działów, do których mogą zaaplikować studenci jest bardzo zróżnicowany, są to branże: IT, R&D, BPO/SSC, doradcza, medyczna, farmaceutyczna, drogeryjna, produkcyjna, automotive, logistyczna, budowlana, bankowa, finansowa, księgo-wa, administracyjna, edukacyjna czy marketingowa.

Więcej na ten temat na stronie internetowej.

Materiały organizatora.