Data dodania 24.11.2022 - 11:23
Kategorie aktualności

Koordynator personelu sprzątającego na Wydziale Mechanicznym PŁ

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Wydział Mechaniczny,
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: koordynator personelu sprzątającego
DATA OGŁOSZENIA: 24.11.2022r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 8.12.2022r.

Kandydat będzie zatrudniony w dziekanacie na stanowisku koordynatora personelu sprzątającego.

Opis stanowiska:
Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie m.in:

  •     sprzątanie oraz kontrolowanie osób sprzątających,
  •     sporządzanie grafików, harmonogramów,
  •     weryfikacja stanu czystości,
  •     zaopatrzanie w środki czystości oraz dysponowanie nimi.

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w branży sprzątającej na podobnym stanowisku,
  • samodzielności i inicjatywy,
  • odpowiedzialności i sumienności,
  • rzetelności, punktualności,
  • wysokiego poziomu kultury osobistej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
  • szeroki pakiet socjalny.

Wybrani Kandydaci spełniający powyższe wymagania zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o której terminie powiadomimy telefonicznie, bądź poprzez e-mail.

Informujemy, że złożonych dokumentów aplikacyjnych Uczelnia nie zwraca.

Dokumenty aplikacyjne, zawierające:

  • podanie o zatrudnienie skierowane do Dziekana Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej,
  • CV,
  • list motywacyjny,
  • dokumenty (kserokopie) potwierdzające przebieg pracy zawodowej, wykształcenie, dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje oraz ewentualne referencje,

prosimy przesyłać do 8 grudnia 2022 roku na adres e-mail: w1w1d@adm.p.lodz.pl
w tytule maila proszę dopisać „oferta pracy”
bądź na adres pocztowy:
Politechnika Łódzka,
Wydział Mechaniczny
ul. Stefanowskiego 1/15, 90-924 Łódź,
z dopiskiem na kopercie „dokumenty aplikacyjne”.