Data dodania 27.04.2023 - 14:48
Kategorie aktualności

Operator obrabiarek – szlifierz, tokarz w Instytucie Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna  w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady "Europejskiej Karty Naukowca" i "Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych".

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Wydział Mechaniczny, Instytut Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

MIASTO: Łódź

STANOWISKO: Pracownik techniczny

Termin składania ofert: 19.05.2023

Planowany termin rozpoczęcia pracy: 03.07.2023.

Od kandydatów oczekuje się:

  • wykształcenia technicznego o profilu mechanicznym,
  • wiedzy i doświadczenia zawodowego na stanowisku szlifierz, tokarz,
  • umiejętności obsługiwania szlifierki do wałków, otworów i płaszczyzn,
  • umiejętności wykonywania prac konserwacyjno – naprawczych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi innych obrabiarek.

Zakres obowiązków:

  • obsługa obrabiarek (wykonywanie detali w/g rysunku technicznego),
  • udział w przygotowaniu stanowisk laboratoryjnych dla studentów,
  • budowa nowych stanowisk dydaktycznych i badawczych,
  • udział w badaniach naukowych (obsługa stanowisk),
  • udział w projektach badawczych realizowanych w Instytucie,
  • udział w zajęciach dydaktycznych (obsługa stanowisk).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu na czas nieokreślony (pierwsza umowa na okres próbny 3 miesięcy),
  • szeroki pakiet socjalny,
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności,
  • kwestionariusz osobowy - załącznik nr 1,
  • podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej – załącznik nr 2,
  • zgoda Kandydata na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z RODO) – załącznik nr 3.

Wybrani Kandydaci spełniający powyższe wymagania zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o terminie której powiadomimy telefonicznie, bądź mailowo.

Informujemy, że złożonych dokumentów aplikacyjnych Uczelnia nie zwraca.

na adres e-mail: w1i13@adm.p.lodz.pl

lub osobiście: Politechnika Łódzka

Instytut Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn,

ul. Stefanowskiego 1/15 (budynek A-20) p. 401, Łódź