Data dodania 06.03.2023 - 12:12
Kategorie aktualności

Pracownik obsługi w Centrum Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Miejsce pracy: Politechnika Łódzka, Centrum Papiernictwa i Poligrafii

ul. Wólczańska 221, 93-005 Łódź

Zakres obowiązków:

Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń (według określonego grafiku) tj.:

  • zamiatanie, odkurzanie, mycie i dezynfekcja podłóg oraz schodów na klatkach schodowych,
  • wycieranie kurzu z ławek, biurek, mebli, parapetów i grzejników, aparatów telefonicznych, urządzeń elektrycznych (ksera), sprzętu komputerowego (z wyłączeniem monitorów) oraz maszyn i urządzeń w laboratoriach,
  • utrzymanie w czystości kabin wind (dźwigów),
  • mycie tablic w salach dydaktycznych oraz utrzymanie w czystości zmywaków do tablic,
  • usuwanie zabrudzeń z przeszkleń w gablotach, drzwiach, meblach i lampach,
  • mycie, czyszczenie i odkażanie muszli klozetowych, umywalek, pisuarów, armatury i urządzeń sanitarnych w toaletach i łazienkach, dozowników do mydła oraz luster,
  • mycie balustrad schodów, ścian pokrytych glazurą, kabin prysznicowych, okien oraz drzwi i ościeżnic,
  • stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach (papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło w płynie itp.),
  • opróżnianie koszy na śmieci oraz pojemników w niszczarkach dokumentów w trakcie sprzątania pomieszczeń do wskazanych zbiorczych pojemników,
  • obserwacja i zgłaszanie pracownikowi technicznemu CPP awarii w instalacjach i usterek w sprzątanych pomieszczeniach,
  • sprzątanie pomieszczeń dodatkowych w czasie pełnienia zastępstwa na czas nieobecności w pracy innej osoby sprzątającej,
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne, zaangażowanie, samodzielność, systematyczność, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków, uczciwość i odpowiedzialność, chęć do pracy!
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • korzystne warunki socjalne,
  • lokalizację w centrum miasta z łatwym dojazdem,
  • pracę w miłej atmosferze.

Wymiar i forma zatrudnienia: zatrudnienie w wymiarze 3/4 etatu na czas określony na podstawie umowy o pracę, z możliwością przedłużenia, w tym również na czas nieokreślony. Godziny pracy: Poniedziałek od godz. 6.00 pozostałe dni od godz. 8.00.

Przewidywany termin zatrudnienia: 01.04.2023 roku.

Wykaz wymaganych dokumentów:

  • podanie o zatrudnienie skierowane do Dyrektora Centrum Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej,
  • CV,
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (zał. nr 1),
  • podpisaną klauzulę informacyjną dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej –załącznik nr 2,
  • zgodę Kandydata na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) – załącznik nr 3,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej, wykształcenie, dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje.

Dokumenty aplikacyjne będą przyjmowane do dnia 20 marca 2023 r. w Sekretariacie Centrum Papiernictwa i Poligrafii, ul. Wólczańska 221, 93-005 Łódź, (bud. nr B-17, VI piętro, pokój nr 618) oraz na adres e-mail: cpp@adm.p.lodz.pl podając w tytule wiadomości „Dokumenty aplikacyjne – pracownik obsługi”.

W przypadku wysyłania dokumentów drogą tradycyjną, na kopercie należy umieścić adnotację „Dokumenty aplikacyjne – pracownik obsługi” i przesłać na adres korespondencyjny: Politechnika Łódzka, Centrum Papiernictwa i Poligrafii, ul. Żeromskiego 116, 90-924 Łódź.

W sprawach związanych z konkursem (pytania o szczegóły) kontaktować należy się z Panem mgr. inż. Januszem Pawłowiczem, tel. 42 631-3820

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.