Data dodania 10.01.2023 - 21:27

Referent w Centrum Językowym PŁ

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Centrum Językowe (PŁ CJ), Al. Politechniki 12, 93-590 Łódź

STANOWISKO: Referent

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 28 lutego 2023 rok

WARUNKI ZATRUDNIENIA: umowa o pracę

PRZEWIDYWANA DATA ZATRUDNIENIA: marzec 2023 r.

Podstawowy zakres obowiązków:

• nadzór nad ciągłością funkcjonowania instalacji technicznych, teletechnicznych będących na wyposażeniu Jednostki, w tym urządzeń i sprzętu elektrycznego, instalacji: ppoż, alarmowych, centralnego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji jak również infrastruktury budynku,
  • nadzór nad przestrzeganiem warunków BHP i PPOŻ w budynku,
  • nadzór nad prawidłowym działaniem wyposażenia ruchomego i nieruchomego,
  • realizacja zakupów,
  • wykonywanie drobnych napraw,
  • sporządzanie dokumentacji, protokołów, raportów niezbędnych przy wykonywaniu obowiązków służbowych,
  • wsparcie techniczne pracowników jednostki w procesach administracyjnych i kształcenia,
  • prowadzenie spraw związanych z wyposażeniem technicznym i infrastrukturą budynku.

Wymagania niezbędne:

• wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność interpretacji aktów prawnych związanych z przepisami BHP, PPOŻ i innych, związanych z funkcjonowaniem infrastruktury budynków,
  • umiejętność interpretowania dokumentacji technicznej,
  • zdolność krytycznego myślenia i skutecznego rozwiazywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • umiejętność podejmowania inicjatyw i konsekwencji w działaniu,
  • obsługa pakietu MS Office.

Wymagania dodatkowe:

• doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów prawa w zakresie obowiązującym w uczelni wyższej,
  • doświadczenie w pracy związanej z wdrażaniem i praktycznym stosowaniem przepisów ustaw i rozporządzeń w szkolnictwie wyższym.

Oferowane warunki:

• umowa o pracę,
  • możliwość aktywnego rozwoju zawodowego, podnoszenie i nabywanie nowych kwalifikacji (wyjazdy krajowe i zagraniczne, szkolenia),
  • nowoczesne warunki pracy.

Wymagane dokumenty:

1. CV
  2. List motywacyjny.
  3. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1.
  4. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy).
  5. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych).

Sposób i miejsce składania aplikacji:

1. Pisemnie na adres:

Politechnika Łódzka Centrum Językowe

Al. Politechniki 12

2. Mailem na adres: ewa.szymanska.1@p.lodz.pl

Termin składania aplikacji:

Aplikacje należy składać do dnia 28 lutego 2023 rok

Liczy się data wpłynięcia dokumentów do PŁ CJ.

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

PŁ CJ zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami oraz do przeprowadzenia procesu rekrutacji w formie zdalnej.