Data dodania 19.08.2022 - 15:17
Kategorie aktualności

Referent w Dziekanacie Wydziału Mechanicznego PŁ

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Wydział Mechaniczny,
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: referent
DATA OGŁOSZENIA: 19.08.2022r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 07.09.2022r. (godz.15.00)

Politechnika Łódzka do jedna z najlepszych uczelni technicznych w Polsce.
Nasza Uczelnia to dobre miejsce dla wszystkich, którzy myślą o stabilnej i rozwojowej  pracy.
Umożliwiamy rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz stałą współpracę
z specjalistycznymi firmami zewnętrznymi.
Zatrudnienie na Politechnice Łódzkiej to także stabilizacja finansowa i ciągłość zatrudnienia.
Doceniamy osoby, które są zaangażowane, samodzielne, entuzjastyczne i chętnie dzielą się swoimi pomysłami.
W naszym zespołach tworzymy atmosferę szacunku i wzajemnego wsparcia, aby każdy pracownik czuł się równy i ważny.

Kandydat będzie zatrudniony w dziekanacie na stanowisku referenta

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

  • organizacja procesu związanego z wydawaniem legitymacji dla studentów;
  • organizacja procesu związanego z badaniami, ubezpieczeniami oraz praktykami studenckimi;
  • organizacja procesu dyplomowania ( egzamin dyplomowy, dyplomy, suplementy);
  • obsługa spraw związanych z absolwentami wydziału;
  • współpraca i obsługa administracyjna Prodziekana ds. studenckich.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, mile widziane wykształcenie administracyjne;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • samodzielności i zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych;
  • wysokiego poziomu kultury osobistej;
  • rzetelności, punktualności i odpowiedzialności;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • doskonałych zdolności komunikacyjnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wybrani Kandydaci spełniający powyższe wymagania zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o której terminie powiadomimy telefonicznie, bądź poprzez e-mail .

Informujemy, że złożonych dokumentów aplikacyjnych Uczelnia nie zwraca.

Dokumenty aplikacyjne, zawierające:

  • podanie o zatrudnienie skierowane do Dziekana Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej;
  • CV;
  • list motywacyjny;
  • dokumenty (kserokopie) potwierdzające przebieg pracy zawodowej, wykształcenie, dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje oraz ewentualne referencje;
  • wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1;
  • podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy);
  • podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych)

prosimy przesyłać do 7 września 2022 roku na adres e-mail: w1w1d@adm.p.lodz.pl, w tytule maila proszę dopisać „oferta pracy”

bądź na adres pocztowy:
Politechnika Łódzka,
Wydział Mechaniczny
ul. Stefanowskiego 1/15, 90-924 Łódź,
z dopiskiem na kopercie „dokumenty aplikacyjne”.