Data dodania 12.10.2022 - 15:09

Referent w Interdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej Politechniki Łódzkiej

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Miejsce pracy: Politechnika Łódzka, Interdyscyplinarna Szkoła Doktorska, ul. Żeromskiego 116

Data ogłoszenia: 13.10.2022 r.

Wymiar etatu: pełny etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony

Planowany termin zatrudnienia: grudzień 2022 r.

Termin składania dokumentów aplikacyjnych: do 12.11.2022 r.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

• wykształcenie wyższe;
  • biegła obsługa pakietu MS Office;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • staż pracy co najmniej 3 lata na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w zakresie obsługi księgowej i finansowej;
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne;
  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • skrupulatność i dokładność;
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • gotowość do ciągłego uczenia się, poszerzania swojej wiedzy i umiejętności;

MILE WIDZIANE BĘDZIE:

• doświadczenie w realizacji oraz rozliczaniu projektów o charakterze międzynarodowym;
  • znajomość przepisów ustawy prawo zamówień publicznych.

PRZEWIDYWANY ZAKRES OBOWIAZKÓW I ZADAŃ:

• współpraca z jednostkami organizacyjnymi uczelni;
  • obsługa administracyjno-finansowa ISD PŁ;
  • prowadzenie bieżących rozliczeń faktur i przekazywanie ich do realizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami na PŁ;
  • bieżąca kontrola budżetu ISD PŁ i dokonywanie uzgodnień poprawności jego realizacji z odpowiednimi jednostkami PŁ;
  • przygotowanie i przeprowadzenie procedur przetargowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • sporządzanie umów cywilno-prawnych i ich rejestracja, aneksów, porozumień;
  • sporządzanie planów rzeczowo-finansowych ISD PŁ, sprawozdań z wykonania tych planów, realizacja budżetu jednostki;
  • prowadzenie spraw zgodnie z Instrukcją kancelaryjną, Jednolitym rzeczowym wykazem akt oraz instrukcją o organizacji i zakresie działania Archiwum w Politechnice Łódzkiej;
  • obsługa finansowa projektów związanych z kształceniem doktorantów;
  • wsparcie biura w obsłudze administracyjnej doktorantów.

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w miłej i kreatywnej atmosferze;
  • rozwój osobisty i możliwość podnoszenia kompetencji;
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci, dofinasowanie do wycieczek, własne ośrodki wczasowe);
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • prywatna opieka medyczna;
  • przedszkole na terenie Politechniki Łódzkiej;
  • parking na terenie Politechniki Łódzkiej.

WYMAGANE DOKUMENTY:

1. CV z danymi kontaktowymi;
  2. List motywacyjny;
  3. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności;
  4. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 1 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy);
  5. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 2 (Zgoda na przetwarzanie danych);
  6. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 3.

MIEJSCE I FORMA SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

• elektronicznie na adres e-mail: joanna.supera@p.lodz.pl;
  • pisemnie na adres: Interdyscyplinarna Szkoła Doktorska Politechniki Łódzkiej, 90-924 Łódź, ul. Żeromskiego 116 (bud. A 33, pok. 210 ).

TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Aplikacje należy składać do dnia 12.11.2022 roku. Liczy się data wpływu dokumentów do ISD PŁ. Aplikacje, które wpłyną po określonym terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych z rekrutacją przez okres 30 dni od daty zakończenia rekrutacji.

PŁ zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami oraz do przeprowadzenia procesu rekrutacji w formie zdalnej. Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu rekrutacji zostaną o tym powiadomione mailowo lub telefonicznie.

W PRZYPADKU WYSYŁANIA DOKUMENTÓW DROGĄ TRADYCYJNĄ, NA KOPERCIE NALEŻY UMIEŚCIĆ ADNOTACJĘ „OFERTA KANDYDATA DO PRACY”