Data dodania 22.09.2022 - 10:54

Samodzielny referent w Klubie Seniora Politechniki Łódzkiej

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Miejsce Pracy: Politechnika Łódzka, ul. Żeromskiego 116, Łódź , Klub Seniora PŁ (zatrudnienie w strukturach administracji kanclerskiej)

Wymiar : ¾ etatu

Termin składania ofert: do 30 września 2022 r.

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

• obsługa administracyjna Klubu Seniora: - realizacja prac administracyjno-biurowych na rzecz bieżącej działalności Klubu Seniora,
    • przygotowywanie pism oraz ich archiwizacja,
    • tworzenie i kontrola kartoteki członków Klubu Seniora,
    • przygotowanie i prowadzenie korespondencji KS z różnymi jednostkami PŁ oraz cyklicznej korespondencji zarządu KS z członkami Klubu, - współpraca z Działem Socjalnym i Kwesturą wynikająca z działalności Klubu Seniora PŁ
    • prowadzenie spraw finansowych związanych z działalnością Klubu Seniora:
  • przyjmowanie składek członkowskich,
  • prowadzenie uproszczonej księgowości w związku z posiadanymi przez Klub Seniora PŁ środkami własnymi tworzonymi ze składek członkowskich,
  • zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu faktur związanych z realizacją budżetu przyznawanego przez Politechnikę Łódzką na działalność Klubu Seniora PŁ.
  • wykonywanie innych, wynikających z zakresu obowiązków służbowych lub nagłej potrzeby, poleceń wydanych przez bezpośredniego przełożonego.

Oczekujemy względem kandydata:

• wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • duża kultura osobista,
  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Oferujemy:

• pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne i atrakcyjne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji
  • szeroki pakiet socjalny (m.in. „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci, dofinasowanie do wycieczek, własne ośrodki wczasowe),
  • prywatna opieka medyczna,
  • przedszkole na terenie Politechniki Łódzkiej,
  • parking na terenie Politechniki Łódzkiej.

Wymagane dokumenty:

1. Curriculum Vitae.
  2. Dokumenty (kserokopie/skany) potwierdzające przebieg pracy zawodowej, wykształcenie, dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje oraz ewentualne referencje.
  3. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1
  4. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy).
  5. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych)

Miejsca, formy i terminu składania dokumentów: Dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: malgorzata.stanowska@p.lodz.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Politechnika Łódzka, Dział Administracyjny, Małgorzata Stanowska ul. Żeromskiego 116, 90-924 do dnia 30.09.2022 r.

Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych z rekrutacją przez okres 30 dni od daty zakończenia rekrutacji.

W przypadku wysyłania dokumentów drogą tradycyjną, na kopercie należy umieścić adnotację „oferta kandydata do pracy”.