Data dodania 02.11.2022 - 13:32
Kategorie aktualności

Samodzielny referent w Związku Nauczycielstwa Polskiego w Politechnice Łódzkiej

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady "Europejskiej Karty Naukowca" i "Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych".

Miejsce pracy: Politechnika Łódzka, Związek Nauczycielstwa Polskiego (zatrudnienie w strukturach administracji kanclerskiej)

Adres: ul. Żeromskiego 116, Łódź.

Stanowisko: samodzielny referent.

Termin składania ofert: do 14.11.2022.

Wymiar: pełen etat, umowa na zastępstwo

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej (mailowej oraz pocztowej);
  • tworzenie dokumentów na zlecenie przełożonego;
  • zarządzanie bazą kontaktów i dbanie o prawidłowy przepływ informacji;
  • organizacja podróży służbowych;
  • tworzenie raportów i analiz na potrzeby przełożonego; współpraca z kadrą zarządzającą uczelnią;
  • przygotowanie niezbędnych materiałów informacyjnych dotyczących działalności ZNP; przygotowanie materiałów, zestawień, sprawozdań i raportów;
  • działania w zakresie promocji ZNP,

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe, (mile widziany staż pracy biurowej);
  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych;
  • umiejętność tworzenia i redagowania oficjalnych pism oraz pism urzędowych;
  • samodzielność i zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych;
  • wysoki poziom kultury osobistej;
  • rzetelność, punktualność, odpowiedzialność;
  • bardzo dobra organizacja pracy.
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy:

  • umowę na zastępstwo, na pełen etat;
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne i atrakcyjne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji
  • szeroki pakiet socjalny (m.in. „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci, dofinasowanie do wycieczek, własne ośrodki wczasowe),
  • prywatna opieka medyczna,
  • przedszkole na terenie Politechniki Łódzkiej,
  • parking na terenie Politechniki Łódzkiej.

Wymagane dokumenty:

  1. Curriculum Vitae.
  2. Dokumenty (kserokopie/skany) potwierdzające przebieg pracy zawodowej, wykształcenie, dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje oraz ewentualne referencje.
  3. Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – załącznik 1
  4. Podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik 2 (Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy).
  5. Podpisana zgoda Kandydata/Pracownika na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) - załącznik 3 (Zgoda na przetwarzanie danych)

Miejsce, forma i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy przesyłać drogą elektroniczną na adres mailowy Związku Nauczycielstwa Polskiego w PŁ znp@adm.p.lodz.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Związek Nauczycielstwa Polskiego w Politechnice Łódzkiej; ul. Żwirki 36 ; 90-539 Łódź.

Kandydaci będą mogli dokonać odbioru złożonych przez siebie dokumentów związanych konkursem przez okres 30 dni od daty zakończenia konkursu.