Data dodania 07.09.2022 - 09:16

Specjalista ds. administracyjnych (sekretariat prorektora ds. nauki)

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Specjalista ds. administracyjnych (sekretariat prorektora ds. nauki)

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

• wykształcenie: wyższe (preferowane z zakresu prawa, administracji, filologii angielskiej lub polskiej);
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy - co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1;
  • umiejętność: skutecznej komunikacji, utrzymania ładu w dokumentacji, tworzenia pism oraz tekstów;
  • umiejętność tworzenia tekstów dostosowanych do okoliczności i odbiorców;
  • odpowiedzialność, terminowość, dokładność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• kompleksowe wsparcie Prorektora ds. nauki poprzez m. in. organizację spotkań;
  • przygotowywanie i prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej (mailowej oraz pocztowej);
  • tworzenie dokumentów na zlecenie przełożonego;
  • zarządzanie bazą kontaktów i dbanie o prawidłowy przepływ informacji;
  • wykonywanie tłumaczeń związanych z zakresem obowiązków;
  • organizacja podróży służbowych;
  • tworzenie raportów i analiz na potrzeby przełożonego;
  • współpraca z kadrą zarządzającą uczelnią.

OFERUJEMY:

• zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci, dofinasowanie do wycieczek, własne ośrodki wczasowe);
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • prywatna opieka medyczna;
  • przedszkole na terenie Politechniki Łódzkiej;
  • parking na terenie Politechniki Łódzkiej.

WYKAZ WYMAGANYCH DOKUMENTÓW:

1. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;
  2. klauzula o ochronie danych osobowych;
  3. zgoda na przetwarzanie danych osobowych;
  4. odpisy/kopie świadectw szkolnych/dyplomów;
  5. inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

MIEJSCE, FORMA I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: monika.lesiak-manka@p.lodz.pl do dnia 30.09.2022 r.