Data dodania 06.03.2023 - 13:26
Kategorie aktualności

Specjalista w administracji  - Międzynarodowe Centrum Badań Innowacyjnych Biomateriałów ICRI-BioM - Międzynarodowa Agenda Badawcza.

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

ICRI-BioM to Międzynarodowa Agenda Badawcza, powołana w ramach Politechniki Łódzkiej w ramach Programu MAB PLUS Fundacji na rzecz Nauki Polskiej we współpracy z Max Planck Institute for Polymer Research w Mainz. Jednostka powstała we wrześniu w 2019r.

OPIS STANOWISKA: Specjalista w dziale administracji

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Międzynarodowe Centrum Badań Innowacyjnych Biomateriałów (ICRI-BioM)

FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę, pełen etat.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
  • samodzielność, proaktywna postawa wobec powierzonych zadań,
  • gotowość do ciągłego uczenia się i poszerzania swoich kompetencji,
  • umiejętność pracy w zespole,

ATUTEM BĘDZIE:

  • doświadczenie w aplikowaniu i rozliczaniu projektów;
  • wcześniejsza praca w jednostce o podobnym profilu (uczelnia, instytut).

OFERUJEMY:

  • stanowisko na pełen etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowa do grudnia 2023 r. z możliwością przedłużenia;
  • świadczenia pracownicze zgodne z przepisami wewnętrznymi Politechniki Łódzkiej (13-sta pensja, dofinansowanie do wczasów);
  • praca w międzynarodowym środowisku;
  • data rozpoczęcia: od zaraz.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. Curriculum Vitae;

Dokument prosimy dostarczyć elektronicznie na adres: icri-biom@adm.p.lodz.pl do dn. 07.04.2023r.